Vážení příznivci dobré hudby ze všech žánrů i koutů světa, chtěl bych vám popřát všechno nejlepší do nového roku, hodně štěstí zdraví, příjemných setkání a krásných zážitků.

Přeji vám dny provázené jemnými tóny instrumentální, vážné, filmové i ambientní hudby, líbivými melodiemi populárních hitů, energie a syrovost rockových a metalových písní, zvukomalbu a nevšední kompozice v elektronických skladbách i chuť vstát ze židle a hýbat se na všechny druhy taneční hudby, jak klasické tak elektronické.


Nejsem jistě sám, kdo si přeje v příštím roce více koncertů a hudebních událostí, jelikož situace, která nám všem toto ztěžuje, musí někdy skončit. Doufejme společně, že rok 2022 bude tímto rokem a budeme se moct těšit z krásy živé hudby, která je jako zážitek nenahraditelná.


Hudební chvilky nám naštěstí může částečně vynahradit gramofon, jenž nám v jemných drážkách desek přináší hudbu do našich domovů. Alb, která letos vyšla, ať už jako reedice, nebo hudební novinky nám na našich přehrávačích při 33 ot/min můžou zpříjemnit čekání na koncerty a festivaly, které snad uvidíme v novém roce.

Nelze opomenout osobnosti, které nás v roce 2021 opustili, vzpomeňme na Davida Stypku, Ladislava Štaidla, Radima Pařízka, Miroslava Žbirku, Františka Nedvěda, Pavla Chrastinu, a spousty dalších, stejně jako nespočet zahraničích osobností, jako je Charlie Watts, David Longdon, Eric Wagner nebo Joey Jordison.

Společně si připijme na rok naděje, rok očekávání a rok, který snad konečně vrátí život do normálních kolejí

Přeji všechno nejlepší do nového roku 2022.